گارنت

Garnet-Abrasive

گارنت يک ساينده طبيعي معدني است . سختي گارنت ها 5/6 تا 7 موس ، چگالي در گارنت ها متغيير است و اساساً به ترکيب شيميايي آن ها بستگي دارد اين شرکت در جهت تأمين انواع ساينده هاي صنعتي اقدام به تامین انواع گارنت سبز و قهوه اي نموده است.

P-1

گارنت نام ماسه‌ی ساینده‌‌ای است که در آخرین بخش دستگاه در نازل با آب پرفشار مخلوط شده،  سبب نیروی برش فوق العاده در برش واترجت می‌شود.

تهيه ابرزيو (گارنت) مناسب براي دستگاه هاي واترجت بسیار مهم و ضروري است.  مشخصات گارنت در كيفيت و زمان برش تأثيرمستقيم دارد و با مصرف ابرزيو نامناسب نه تنها  كيفيت برش از بين رفته، زمان برش گاه تا 1.5 برابر افزايش مي‌يابد.  زمان برش نيز عامل مستقيم در قيمت تمام شدۀ عمليات برش مي باشد.  از اين رو مصرف ابرزيو مناسب مستقيماً باعث كاهش هزينۀ برش خواهد شد. همچنین،  مصرف گارنت با دانه بندي نامناسب سبب صدمه به دستگاه شده، باعث از بين رفتن سريع نازل ها مي شود.

مواد کاربرد

از گارنت به عنوان جواهر استفاده مي شود . ازشن گارنت به عنوان يک ساينده خيلي خوب و جايگزيني مناسب براي سيليس در عمليات بلاستينگ استفاده مي شود با ترکيب گارنت با آب فشار بالا مي توان از آن براي برش فولاد و مواد ديگر استفاده نمود.

گارنت يک نوع ساينده طبيعي است که بسيار سخت و مقاوم بوده ، خيلي متراکم با وزن مخصوص بالا و چند وجهي که همه اين خصوصيات آن را به يک ساينده بسيار برنده تبديل مي کند.

عدم ارائه به دليل بالا بودن هزينه يا مقرون به صرفه نبودن آن در عمليات عمومي بلاستينگ مي باشد و هم اکنون در صنايع خاص همانند صنايع هواپيما سازي و فلزات حساس نظامي و … مورد مصرف قرارمي گيرد.

garnet مزایای استفاده از گارنت برای جرم زدایی

  –  دارا بودن محدوده ی وسیعی از دانه بندی و ترکیب برای کار و روشهای مختلف

  –   پروفایل سطوح عالی، دانه های گارنت یک پروفایل واقعاً یکنواخت آزاد را برای جایگزینی، بهبود و یک سطح خوب برای چسبندگی پوشش را بوجود می آورند.

  –  مقرون به صرفه، بسیار موثر، کم مصرف

  –  غیر سمی، خنثی و طبیعی

  –   میزان سیلیکای کریستاله کمتر از 10 درصد

   –  تا 5 بار قابل بازیافت

   –  میزان گرد وغبار کم ، بهبود دید اپراتور

    – پاکسازی آسان

   – بدون واکنش، با پوشش خود تداخل پیدا نخواهد کرد

   –  فاقد تخلخل، بدون جذب رطوبت

مش 80 بیشتر در برش فلزات کاربرد داردو از مش 90 بیشتر در برش سنگ و سرامیک و شیشه استفاده می‌شود.

مسباره،سندبلاست،گریت،گارنت،ماسه،سیلیس،ماسه سیلیسی،فروش مسباره،فروش گارنت،ساینده،مسباره مات،مسباره براق،گرانیت،ماسه سند بلاست،سند بلاست،گریت مسباره،سرباره مس،خرید مسباره،،مسباره،سندبلاست،گریت،گارنت،ماسه،سیلیس،ماسه سیلیسی،فروش مسباره،فروش گارنت،ساینده،مسباره مات،مسباره براق،گرانیت،ماسه سند بلاست،سند بلاست،گریت مسباره،سرباره مس،مسباره چیست،قیمت روز مسباره،مشخصات مسباره