محصولات

مسباره مات   copper-slag

گریت مسباره یک محصول فرعی حاصل از فرآیند استخراج مس می باشد.این محصول به طور وسیعی برای آماده کردن سطوح جهت رنگ آمیزی به کار می رود.بدلیل سختی و چگالی بالا سرعت و تمیزی بیشتری نسبت به سایر مواد ساینده دارد و بهترین جایگزین برای ساینده های متداول مانند سیلیس می باشد.

 
 
 
 
 
 
 
  

 
   مسباره براق           copper-slag-2

استفاده از دو نوع ماده اوليه متفاوت ونيز نوع فرايند توليد منجر به توليد دو نوع محصول مات وبراق ميگردد.   

 

 
 
 
 
 
   
  نوع مات و براق داراي آناليز نسبتاً يكسان بوده وحداقل درجه تميزي سطح حاصل از پاشش آنها در استاندارد  SA 2 1/2-SIS  ميباشد.

 


گارنت     garnet

گارنت يک ساينده طبيعي معدني است . سختي گارنت ها 5/6 تا 7 موس ، چگالي آنها در گارنت ها متغيير است و اساساً به ترکيب شيميايي آن ها بستگي دارد اين کارخانه در جهت تأمين انواع ساينده هاي صنعتي اقدام به توليد گارنت سبز و قهوه اي نموده است

از گارنت به عنوان جواهر استفاده مي شود . ازشن گارنت به عنوان يک ساينده خيلي خوب و جايگزيني مناسب براي سيليس در عمليات بلاستينگ استفاده مي شود با ترکيب گارنت با آب فشار بالا مي توان از آن براي برش فولاد و مواد ديگر استفاده نمود.

گارنت يک نوع ساينده طبيعي است که بسيار سخت و مقاوم بوده ، خيلي متراکم با وزن مخصوص بالا و چند وجهي که همه اين خصوصيات آن را به يک ساينده بسيار برنده تبديل مي کند.

عدم ارائه به دليل بالا بودن هزينه يا مقرون به صرفه نبودن آن در عمليات عمومي بلاستينگ مي باشد و هم اکنون در صنايع خاص همانند صنايع هواپيما سازي و فلزات حساس نظامي و … مورد مصرف قرارمي گيرد.

   

مسباره،سندبلاست،گریت،گارنت،ماسه،سیلیس،ماسه سیلیسی،فروش مسباره،فروش گارنت،ساینده،مسباره مات،مسباره براق،گرانیت،ماسه سند بلاست،سند بلاست،گریت مسباره،سرباره مس،خرید مسباره،،مسباره،سندبلاست،گریت،گارنت،ماسه،سیلیس،ماسه سیلیسی،فروش مسباره،فروش گارنت،ساینده،مسباره مات،مسباره براق،گرانیت،ماسه سند بلاست،سند بلاست،گریت مسباره،سرباره مس،مسباره چیست،قیمت روز مسباره،مشخصات مسباره