درباره ما

درباره شرکت

شرکت پیشرو روش پارسه فعالیت خود رااز سال 1392 در جهت پیشبرد اهداف بزرگ کشور در زمینه صنایع مختلف از جمله نفت، گاز و پتروشیمی شروع کرده است. یکی از مهمترین فعالیت های این شرکت تولید ، عرضه و صادرات شن های ساینده از جمله مسباره و گارنت می باشد.

گریت اصلی مسباره

گریت مسباره یک محصول فرعی حاصل از فرایند استخراج مس می باشد . این محصول بصورت وسیعی برای آماده سازی و تعمیرکاری سطوح به منظور رنگ آمیزی بکار میرود . بدلیل سختی و چگالی بالا سرعت و تمیزی سطح بیشتری نسبت به سایر مواد ساینده دارد و بهترین جایگزین برای ساینده های متداول مانند سیلیس می باشد . بدلیل درصد کم سیلیکا هیچگونه خطری برای سلامتی انسان نداشته و بهای آن نیز اخیرا به علت تولید وسیع پایین می باشد.

black_sho1111222t_

موارد کاربرد مسباره

با استفاده از تجهیزات بلاستینگ فشار قوی ، مسباره مناسبترین ماده از نظر کیفیت و قیمت برای از بین بردن زنگ ، رسوبات و آماده سازی سطوح برای رنگ آمیزی است . در صنایع کشتی سازی و ساخت پل و حوضچه های نفتی صنعت فولاد سازی بکار میرود.

 

 

 

 

 

 

 

  -پالایشگاه ها

 – سکوهای نفتی       

 – پتروشیمی

– صنایع دریایی

– -خطوط لوله

– نیروگاه ها

– صنایع سیمان

– صنایع قطعه سازی

– سازه های فلزی

– مخازن

 

دلایل استفاده از گریت مسباره

صرفه اقتصادی , تولید گرد و غبار کمتر , دسترسی آسان , صرفه جویی در زمان , قابلیت استفاده مجدد , افزایش کیفیت سطح , عدم تولید بیماری

خصوصیات مسباره

چند وجهی بودن – تولید گرد و غبار کمتر – سختی بالا – مصرف کم – چگالی بالا – سیلیکای آزاد زیر 1% – سرعت بالا

 

coper_blasting

 

 

 

 

 

برتری مسباره به سیلیس :

  1-  افزایش کیفیت سطح          2-  افزایش راندمان کار         3- کاهش بهای تمام شده

 مسباره،سندبلاست،گریت،گارنت،سیلیس،ماسه سیلیسی،فروش مسباره،فروش گارنت،ساینده،مسباره مات،مسباره براق،گرانیت،ماسه سند بلاست،سند بلاست،گریت مسباره،سرباره مس،خرید مسباره،،مسباره،سندبلاست،گریت،گارنت،ماسه،سیلیس،ماسه سیلیسی،فروش مسباره،فروش گارنت،ساینده،مسباره مات،مسباره براق،گرانیت،ماسه سند بلاست،سند بلاست،گریت مسباره،سرباره مس،مسباره چیست،قیمت روز مسباره،مشخصات مسباره